NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

PIRKUMA VEIKŠANA

1. Solis – Izvēlieties preci.

Kad tas izdarīts, siediet Pievienot Grozam, kas to automātiski pievienos Jūsu iepirkumpa grozam.

2. Solis – Noformējiet pasūtījumu.

Dodieties uz sadaļu “Iepirkumu grozs”, rūpīgi izlasiet visu informāciju par sevis izvēlēto preci un aizpildiet obligātos laukus, kā arī pārskatiet izvēlētās preces un to daudzumu.

3. solis – Turpiniet uz apmaksu

Spiediet Turpināt noformēt pirkumu. apmaksas logs, kurā Jums jāievada nepieciešamie dati, lai varam ar Jums sazināties, piegādāt preci atbilstoši izvēlētajam sūtījuma veidam un izsūtīt pirkumu apstiprinošu rēķinu. Ja Jūs apmierina veiktais pasūtījums, izvēlies vienu no pirkuma apmaksas metodēm.

VALŪTA

Norēķinu valūta vietnē purpurs.com  ir eiro (EUR)

APMAKSAS KĀRTĪBA

Jūsu ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu. Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz un preci saņemt Purpurs birojā, Omniva pakomātā vai ar kurjeru sev izdevīgā laikā!

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

APMAKSA

Ja izvēlaties tiešo maksājumu, lai pabeigtu pirkumu, Paysera saglabā jūsu kredītkartes datus. Tie ir šifrēti, izmantojot Maksājumu kartes industrijas datu drošības standartu (Payment Card Industry Data Security Standard PCI-DSS). Jūsu pirkuma darījuma dati tiek glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams pirkuma darījuma pabeigšanai. Kad tas ir pabeigts, jūsu pirkuma darījuma informācija tiek dzēsta.

Visas tiešo maksājumu vārtejas atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, kurus pārvalda PCI drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kopīga apņemšanās kā Visa, Mastercard, American Express un Discover. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drosu kredītkaršu informācijas apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzēju.

PRECES IEGĀDE UN PIEGĀDES LAIKS

Mēs piedāvājam norēķināties un preci izsūtīt visās ES valstīs. Ja prece ir noliktavā, tad standarta piegāde notiek 3-7 darba dienu laikā, ja prece nav noliktavā, vai tiek individuāli pasūtīta,  tad 7-10 darba dienu laikā. Maksimālais sūtījuma piegādes laiks ir 45 dienas.

PRECES ATGRIEŠANA

Saskaņā ar mūsu politiku preces var atgriezt 14 dienu laikā. Ja kopš pirkuma veikšanas ir pagājušas vairāk kā 14  dienas, diemžēl mēs nevaram piedāvāt jums atmaksu vai apmaiņu.

Lai varētu atgriezt preci, tā nedrīkst būt izmantota un tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kā to saņēmāt.

Netiek atgriezti vai atmaksāti personalizēti produkti (foto albumi ar gravējumu), ja vien precei saņemšanas brīdī nav konstatēts kāds ražošanas vai sūtīšanas procesā radies defekts.

Lai preci varētu atgriezt, mums ir nepieciešams pirkuma apliecinājums interneta veikalā ,bankas maksājuma dokuments.

NAUDAS ATGRIEŠANA

Kad atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, lai informētu jūs, ka esam saņēmuši preci. Mēs arī informēsim jūs par jūsu pieprasījuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Ja pieprasījums ir apstiprināts, tad naudas atgriešana tiks apstrādāta, un nauda tiks automātiski pārskaitīta uz jūsu kredītkarti vai sākotnējā maksājuma metodi, noteiktā termiņā.

Jūs būsiet atbildīgs par preču atgriešanas izmaksu segšanu. Preces sūtīšanas izmaksas nav atgriežamas.

PREČU APMAIŅA

Mēs apmainām preces pret citu preci vai naudi tikai, ja tās ir ar defektu vai bojātas piegādes procesā. Preces maiņas vai atgriešanas gadījumā Sūtiet mums e-pastu uz purpurs@purpurs.com un jūsu preci uz : Mūrnieku iela 5-6, Rīga, LV-1009, Latvija,

Mēs apņemamies 7-10 darba dienu laikā piegādāt tādu pašu produktu vai piedāvāt  līdzvērtīgu alternatīvu. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas, laiks, kas var būt nepieciešams jūsu atgrieztās preces piegādei, var atšķirties

PRECES ATGRIEŠANA

Lai atgrieztu preci, jums tā jānosūta uz: Mūrnieku iela 5-6, Rīga, LV-1009, Latvija

Jūs būsiet atbildīgs par preču atgriešanas izmaksu segšanu. Preces sūtīšanas izmaksas nav atgriežamas.

Mēs apņemamies 7-10 darba dienu laikā piegādāt tādu pašu produktu vai piedāvāt  līdzvērtīgu alternatīvu. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas, laiks, kas var būt nepieciešams jūsu atgrieztās preces piegādei, var atšķirties.

JAUTĀJUMI UN KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja vēlaties: piekļūt, labot, izmainīt vai izdzēst jebkuru personīgo informāciju, reģistrēt sūdzību vai vienkārši iegūt plašāku informāciju, sazinieties ar mūsu privātuma aizsardzības amatpersonu pa e-pastu purpurs@purpurs.com.

Biroja adrese 
Mūrnieku iela 5-6, Rīga
Darba laiks 
Darba dienās: 10:00 – 18:00
Kontakti
SIA “Purpurs Design”

Tel.: 672 05046
E-pasts: purpurs@purpurs.com