Privātuma politika

KO MĒS DARĀM AR JŪSU INFORMĀCIJU

Iegādājoties kaut ko mūsu veikalā, kā pirkuma un pārdošanas procesa daļu mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi. Mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod pilnvarotajam apstrādātājam Paysera

Pārlūkojot mūsu veikalu, mēs automātiski saņemam jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu.

E-pasta mārketings (ja piemērojams): ar jūsu atļauju mēs varam nosūtīt jums e-pastus par mūsu veikalu, jauniem produktiem un citiem atjauninājumiem.

PIEKRIŠANA

KĀ JŪS SAŅEMAT MANU PIEKRIŠANU?

Kad jūs sniedzat mums personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudiet savu kredītkarti, izdariet pasūtījumu, nokārtojat piegādi vai atgriežat pirkumu, nozīmē, ka piekrītat, ka mēs to apkopojam un izmantojam tikai konkrētam mērķim.

Ja mēs pieprasām jūsu personisko informāciju sekundāra iemesla dēļ, piemēram, mārketingam, mēs vai nu tieši lūgsim jūs izteikt piekrišanu sniegt personisko informāciju, vai sniegsim jums iespēju pateikt nē. 

KĀ ES VARU ATSAUKT SAVU PIEKRIŠANU?

Ja pēc tam, kad esat piekritis personiskās informācijas nodošanai, jūs pārdomājat, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa e-pastu purpurs@purpurs.com vai uz adresi: Mūrnieku iela 5-6, Rīga, LV-1009, Latvija

INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANA

Mēs varam atklāt jūsu personisko informāciju, ja tas tiek pieprasīts saskaņā ar likumu vai ja pārkāpjat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

APMAKSA

Ja izvēlaties tiešo maksājumu, lai pabeigtu pirkumu, Paysera saglabā jūsu kredītkartes datus. Tie ir šifrēti, izmantojot Maksājumu kartes industrijas datu drošības standartu (Payment Card Industry Data Security Standard PCI-DSS). Jūsu pirkuma darījuma dati tiek glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams pirkuma darījuma pabeigšanai. Kad tas ir pabeigts, jūsu pirkuma darījuma informācija tiek dzēsta.

Visas tiešo maksājumu vārtejas atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, kurus pārvalda PCI drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kopīga apņemšanās kā Visa, Mastercard, American Express un Discover. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drosu kredītkaršu informācijas apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzēju.

Lai iegūtu plašāku ieskatu, varat arī izlasīt Omniva pakalpojumu sniegšanas noteikumus 

SAITES

Kad jūs noklikšķināt uz saitēm mūsu veikalā, tās var novirzīt jūs prom no mūsu vietnes. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu konfidencialitātes praksi un mudinām jūs iepazīties ar viņu konfidencialitātes politiku.

DROŠĪBA

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam attiecīgus drošības pasākumus un sekojam nozares paraugpraksei, lai pārliecinātos, ka jūsu informācija netiek pazaudēta, ļaunprātīgi izmantota, atklāta, mainīta vai iznīcināta.

Ja jūs mums sniedzat savu kredītkartes informāciju, informācija tiek šifrēta, izmantojot drošu slēdžu slāņa tehnoloģiju (SSL) un tiek saglabāta ar AES-256 šifrēšanu. Lai gan neviena pārsūtīšanas pa internetu vai elektronisko datu glabāšanas metode nav 100% droša, mēs izpildām visas PCI-DSS prasības un ieviešam papildu vispārpieņemtus nozares standartus.

VECUMA IEROBEŽOJUMI

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu vai ka jūs esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts likumdošanu, un jūs esat devis savu piekrišanu, lai atļautu nepilngadīgajiem jūsu apgādībā izmantot šo vietni.

PRIVĀTUMA POLITIKAS GROZĪJUMI

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo politiku, tādēļ, lūdzu, pārskatiet šos noteikumus bieži. Izmaiņas un paskaidrojumi stāsies spēkā tūlīt pēc to ievietošanas tīmekļa vietnē. Ja politikā būs būtiskas izmaiņas, mēs paziņosim jums, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēti par izmaiņām. Ja mūsu veikals tiek mainīs īpašnieku vai tiks apvienots ar citu uzņēmumu, jūsu informāciju var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs varētu turpināt pārdot produktus.

JAUTĀJUMI UN KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja vēlaties: piekļūt, labot, izmainīt vai izdzēst jebkuru personīgo informāciju, reģistrēt sūdzību vai vienkārši iegūt plašāku informāciju, sazinieties ar mūsu privātuma aizsardzības amatpersonu pa e-pastu purpurs@purpurs.com.

Biroja adrese 
Mūrnieku iela 5-6, Rīga

Darba laiks 
Darba dienās: 10:00 – 18:00

Kontakti
SIA “Purpurs design”
Tel.: 672 05046
E-pasts: purpurs@purpurs.com