Nedēļas plānotājs ādas vākos

Mūsuprāt, plānotājam ir jābūt ne tikai ērtam pierakstiem, bet arī patīkamam pieskārienam un funkcionālam. Kā arī – vērtīgas lietas kalpo ilgi! Tādēļ esam radījuši īpaši skaistus ādas vākus, ko iespējams izmantot vairākus gadus vien nomainot ik gadu plānotāju.

Mēs esam patiesi lepni par šo produktu! Skaisti, izturīgi, īstas ādas vāki kā brīnišķīgs aksesuārs Tavai ikdienai un lielisks sabiedrotais telefonam, saulesbrillēm vai plecu somai.

Jā, protams, arī šajos vākos ar laiku radīsies kāds skrāpējums, kāds padilums, bet vai piekritīsi, ka šīs detaļas ir patiesi svarīgas un mīļas, katra ir kā atmiņa par kopā piedzīvoto?

Dod iespēju mūsu jaunajiem ādas vākiem ietērpt Tavas idejas un vīzijas, plānus un stratēģijas, tikšanās laikus un vietas! Tu nomainīsi plānotāju, kad kalendārs Tev to pieprasīs, bet paturēsi SAVUS uzticamos vākus, lai kopā dotos jaunos piedzīvojumos!

Pēc gada PURPURS ādas plānotāju vāku īpašniekiem piedāvāsim speciāli iesietu plānotāju par īpašu cenu, kuru ērti ievietot jau esošajos vākos.

Lai piedzīvojums turpinās!

Nedēļas plānotājs ādas vākos

ŠOBRĪD NAV PIEEJAMI!

CIETĀ SĒJUMA PLĀNOTĀJS DABĪGĀS ĀDAS IESĒJUMĀ, IESTRĀDĀTA METĀLA ZĪMĪTE, DIZAINA PAPĪRA PRIEKŠLAPAS, MAGNĒTU AIZDARE, ŠĶĪRĒJLENTA, NEDĒĻAS ATVĒRUMS UN VIETA BRĪVIEM PIERAKSTIEM, 2022 UN 2023 GADA PLĀNS.

40.00

Izmērs mm
145 x 230
Lapu skaits
72
Papīrs
MUNKEN PURE 90 g/m2
Vāks
Dabīgā āda Dakar/Pisa
Krāsu izvēle
Ādas paraugs bordo Ādas paraugs brūns Ādas paraugs gaiši zils Ādas paraugs pelēks Ādas paraugs rozā Ādas paraugs tumši zils Ādas paraugs violets Ādas paraugs zaļš
Clear selection

40.00

Produkta cena:
Gravējuma izmaksas:
Kopā:
Adas planotajs ieksa

TITULLAPA

GADA KALENDĀRS

MĒNESIS

NEDĒĻA