Nedēļas plānotājs ādas vākos

Mūsuprāt, plānotājam ir jābūt ne tikai ērtam pierakstiem, bet arī patīkamam pieskārienam un funkcionālam. Kā arī – vērtīgas lietas kalpo ilgi! Tādēļ esam radījuši īpaši skaistus ādas vākus, ko iespējams izmantot vairākus gadus vien nomainot ik gadu plānotāju.

Mēs esam patiesi lepni par šo produktu! Skaisti, izturīgi, īstas ādas vāki kā brīnišķīgs aksesuārs Tavai ikdienai un lielisks sabiedrotais telefonam, saulesbrillēm vai plecu somai.

Jā, protams, arī šajos vākos ar laiku radīsies kāds skrāpējums, kāds padilums, bet vai piekritīsi, ka šīs detaļas ir patiesi svarīgas un mīļas, katra ir kā atmiņa par kopā piedzīvoto?

Dod iespēju mūsu jaunajiem ādas vākiem ietērpt Tavas idejas un vīzijas, plānus un stratēģijas, tikšanās laikus un vietas! Tu nomainīsi plānotāju, kad kalendārs Tev to pieprasīs, bet paturēsi SAVUS uzticamos vākus, lai kopā dotos jaunos piedzīvojumos!

Pēc gada PURPURS ādas plānotāju vāku īpašniekiem piedāvāsim speciāli iesietu plānotāju par īpašu cenu, kuru ērti ievietot jau esošajos vākos.

Lai piedzīvojums turpinās!

Nedēļas plānotājs ādas vākos A5

CIETĀ SĒJUMA PLĀNOTĀJS DABĪGĀS ĀDAS IESĒJUMĀ, IESTRĀDĀTA METĀLA ZĪMĪTE, DIZAINA PAPĪRA PRIEKŠLAPAS, MAGNĒTU AIZDARE, GRĀMATZĪME, NEDĒĻAS ATVĒRUMS UN VIETA BRĪVIEM PIERAKSTIEM, 2024 UN 2025 GADA PLĀNS.

42.00

Izmērs mm
145 x 230
Lapu skaits
72
Papīrs
MUNKEN PURE 90 g/m2
Vāks
Dabīgā āda Dakar/Pisa
Krāsu izvēle
Ādas paraugs melns Ādas paraugs tumši pelēks Ādas paraugs sarkanbrūns Ādas paraugs bordo Ādas paraugs gaiši zils Ādas paraugs violets Ādas paraugs zaļš
Clear selection

42.00

Produkta cena:
Gravējuma izmaksas:
Kopā:

Nedēļas plānotāja iekšlapu bloks

CIETĀ SĒJUMA A5 NEDĒĻAS PLĀNOTĀJS PAREDZĒTS IEVIETOŠANAI ĀDAS VĀKOS. NEDĒĻAS ATVĒRUMS UN VIETA BRĪVIEM PIERAKSTIEM, 2024 UN 2025 GADA PLĀNS, GRĀMATZĪME

13.00

Izmērs mm
130 x 210
Lapu skaits
72
Papīrs
MUNKEN PURE 90 g/m2
Vāks
Sintētisks materiāls
Clear selection

13.00

Nedēļas plānotājs ādas vākos A6

PLĀNOTĀJS DABĪGĀS ĀDAS IESĒJUMĀ, AIZDARE AR MAGNĒTIEM, IESTRĀDĀTA METĀLA ZĪMĪTE, DIZAINA PAPĪRA PRIEKŠLAPAS, GRĀMATZĪME. NEDĒĻAS ATVĒRUMS UN VIETA BRĪVIEM PIERAKSTIEM, 2024 UN 2025 GADA PLĀNS.

18.00

Izmērs mm
100 x 145
Lapu skaits
72
Papīrs
MUNKEN PURE 90 g/m2
Vāks
Bifeļa āda
Krāsu izvēle
Ādas paraugs brūns vintage Ādas paraugs tumši pelēks Ādas paraugs bordo
Clear selection

18.00

TITULLAPA

GADA KALENDĀRS

MĒNESIS

NEDĒĻA